geveze org mobil

Etiketler geveze org mobil,sohbet sitemizde kesinlikle gevezelik yapmak serbest hatta hiç durmadan saatlerce geveze chat yapabilirsiniz
Chat geveze org mobil
Kategori sohbet-odalari
Bu Sohbet Odaları 200 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Sohbet

geveze org mobil Hakkında Detaylar

geveze org mobil Geveze.org, web tabanlı bir sohbet sitesidir ve kullanıcılar arasında çeşitli sohbet odaları sunar. Ayrıca, mobil cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir mobil site ve uygulama sunar.

 

Mobil site, ana siteye benzer bir tasarıma sahiptir ve kullanıcılara mobil cihazlarında sohbet etmelerine izin verir. Geveze.org'un mobil uygulaması ise Android ve iOS cihazlarda kullanılabilir ve sohbet odalarına erişim sağlar. Hem mobil site hem de uygulama, kullanıcıların konuşmalarını takip etmelerini, özel mesajlar göndermelerini ve sohbet odalarına katılmalarını sağlar.

Geveze isimli platform, diğer sohbet platformlarına benzer şekilde internet bağlantısı olan herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir sohbet platformudur. Kullanıcılar, kayıt olmadan da bu platform üzerinde yer alan genel sohbet odalarında sohbet edebilirler. Ancak dini sohbet odalarına girmek için kayıt olmak gerekmektedir.

Geveze dini sohbet odaları, kullanıcıların birbirleriyle tanışıp kaynaşabilecekleri, dini konularda bilgi paylaşımı yapabilecekleri, İslamî değerlere uygun şekilde sohbet edebilecekleri bir platform sunmaktadır. Odalarda yer alan moderatörler, kullanıcıların dini hassasiyetlerine saygı gösterilmesi ve odalarda İslami konuların konuşulmasını sağlamak için çalışmaktadırlar.

Geveze, çevrimiçi sohbet odaları sunan bir web sitesidir. İslami sohbet odaları da dahil olmak üzere birçok farklı türde sohbet odaları sunmaktadır. Geveze'nin İslami sohbet odalarında kullanıcılar, İslam dinine ve konularına ilişkin sohbetler yapabilir, sorular sorabilir, paylaşımlarda bulunabilir ve bilgi edinebilirler.

Geveze, kullanıcıların birbirleriyle sohbet etmelerine ve iletişim kurmalarına izin veren bir platformdur. Ancak, herhangi bir çevrimiçi platformda olduğu gibi, Geveze'deki kullanıcılar arasında kötü niyetli kişiler de olabilir. Bu nedenle, İslami sohbet odalarına katılmadan önce kullanıcıların dikkatli olmaları, diğer kullanıcılarla uygun şekilde iletişim kurmaları ve güvenliklerini korumaları önemlidir.

Sıradaki sohbetler

 • Chat Sohbet OdaLarı Chat Sohbet OdaLarı Son günlerde yine sosyal sohbet odaları yine gözde revaçta olmaya başladı. Her ne kadar sosyal medyanın çok olsa chat sohbet odaları varlığını asla kaybetmedi. En çok evde kalan bayanlarımızın rahatça gelip sohbet ederek vakitlerini geçirip yeni yeni arkadaşlıklar kurabilirler.
 • Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı islami sohbet etmek mircte.org da Çok heyecanlı Online sohbet chat sitesi,arkadaşlık,flört,mobil sohbet,dini sohbet,chat odaları,seviyeli sohbet,canlı arkadaşlık sitesi,ve bu kelimelerin ifade ettiği bütün chat sohbet platformlarını çatısı altında toplayarak Online sohbet chat odaları olarak hizmetinize açılmıştır
 • Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları,ne diyoruz Ol RizeLi Sev GüzeLi,mavi ve yeşilin kucaklaştığı Ayder yaylasi İle meşhur Çay konusunda lider ,Rize Sohbet, Rize Chat, Rize Bedava Sohbet Odaları nda Bir rize Pazarli hemşerinizin sitesine geLip Sohbet etmeye Ne dersiniz, tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin Riza pazarin tuLumu rizenin kemençesi eşLiğinde hizmet vermektedir.
 • Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet İrc mIRC ortamında oldukça zor bir sohbettir kız kıza sohbet. Ama biz mircte.org ailesi olarak bu zoruda başarıp siz bayanlar kızlar için kıza kıza sohbet ortamını hazırladık. Kadın giyim moda örgü ne konuda sohbet etmek istiyorsanız buyrun gelin. Mobilde kız kıza sohbet etmek için mutlaka MiRCte sitemizi ziyaret ediniz. Kız kıza mobil chat odaları ile yeni arkadaşlıklara kapılar açınız.
 • Cepte Muhabbet Cepte Muhabbet Kiminle nasıl sohbet edilir dediğimiz bu zamanlarda aslında sohbet etmek o kadar da zor değil. Önemli olan gerçekten seviyeli ve güvenilir bir sohbet ortamı sitesi yada odası olsun. İşte tam da bu nokta da bizler sizler için devreye giriyoruz.
 • Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Odaları Türkiyenin bütün ilinde olduğu gibi Eskişehirde de sizlerleyiz. Yeni arkadaşlıklar için ilk adım chat yani sohbet odalarından geçmektedir. Eskişehir chat ortamı, Eskişehir sohbet, bedava Eskişehir sohbet odaları,sohbet için Eskişehir, üyeliksiz Eskişehir sohbet platformu, ücretsiz Eskişehir sohbet salonu Eskişehir chat olarak sizlerleyiz. En güzel sohbetler bu mekanda.
 • Evde Zencefil Yetiştirmek Evde Zencefil Yetiştirmek Zencefil... Sağlık açısından şifa deposu olarak bildiğimiz bitkilerden birisidir. Mide bağırsak soğuk algınlığında olduğu gibi en çok bayanların en korkulu rüyası olan kilolar içinde kullanılabiliyor. Hem toz hem kök olarak tükettiğimiz zencefili istersek satın almak yerine evde kendimiz de yetiştirebiliriz. Belki biraz biraz sabır isteyecek ama sonuçta kendi yetiştirdiğimiz zencefilleri gönül rahatlığıyla tüketebileceğiz.
 • dini sohbet odaları seviyeli dini sohbet odaları seviyeli Türkiyede ilk islami sohbet siteleri açilir açilmaz seviyeli dini sohbet odaları ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz islami arkadaşlık sitesi, seviyeli islami sohbet odası hizmetinin yanisira,Kelebek,geveze,kanallarimizda İslami değerleri koruyarak kişilerin birbirlerini tanımalarını sağlayan bir arkadaşlık sitesidir. Aynı zamanda oyunlar da oynayabileceğiniz bu site içerisinde keyifli zaman geçirmeniz mümkündür.
 • Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbetler, uyuyanı uyandıracak canlılıkta olmalıdır,Seviyeli Dini sohbet yerleri bulmak artik çok zorLaştı,Dini sohbet edecek kişi rızkını helalinden yemeye ve beraber bulunduğu kişilerin manevi keyfiyetine dikkat etmeli ve bunların tesiri altında olduğunu asla unutmamalıdır
 • Dua Etmek Umuttur Dua Etmek Umuttur Dua et. Derdin de yükünde hafiflesin. Yerlere göklere sığmayan belkide avucunda biriken duana sığar. Seni senden daha iyi bilen Allaha olsun anlatışımız. An gelir biz bizden umudumuzu kessekte Rabbimiz bizden umudunu asla kesmez ve bize bir yol verir çıkışı yok dediğimiz yollar için. Onun in yüreğimizi avucunuza avucumuzdakileri Allahımıza anlatalım.