Dimi sohbet

Etiketler Dimi sohbet,dini sohbet,Islam aleminin en büyük islami sohbet odaları
Chat Dimi sohbet
Kategori dini-sohbet
Bu Sohbet Odaları 463 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Sohbet

Dimi sohbet Hakkında Detaylar

İdealsohbet islami sohbet Dimi sohbet Dini sohbet Odaları seviyeli Ankara islami sohbet Gerçek dini sohbet Tasavvuf sohbet odaları SohbetnurRabbim Varlığına Birliğine Resulüne Meleklerine Peygamberlerine Kitaplarına Nimetlerine Varlığıma Türklüğüme Müslümanlığıma Sonsuz Şükürler Olsun,O kadar günaha saplanmışız ki sanki bizi yaratanı unutmuşuz. bizim nankörlüģümüze karşı o hala bizi affediyo. Sen ne büyüksün rabbim.

 

“Bir kimse, günde yüz defa ‘subhânallâhi ve bi-hamdihi’ derse, onun günahları denizköpüğü kadar bile olsa hepsi bağışlanır.” (Buhari-Müslim)

1.NAMAZ KIL!
2.ORUÇ TUT!
3.KURAN OKU!
4.FAKİRLERE YARDIM ET!
5.DUA ET!
6.ALLAHA İBADET ET!
7.İYİLİK YAP!
ALLAH İÇİN YAP!

Rabbim bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz bütün günahları,mızı affet Allahım senden başka gidecek kapım yok sen kapından bizleri boş çevirme Allah,ım (AMİN)

Rabbim bize merhametinle muamele eyle rahmetine şevkatine ihtiyacımız var allahım bizleri affet rabbim

Allah’ım beni sana laik, hayırlı ve tertemiz kulun olarak yaşamayı, ölmeyi ve huzuruna çıkmayı nasib eyle; iki cihanda utandırma, bahtiyar eyle Saadet ver Allah’ım

Allah'ım Ne Olur Annemi Şoktan Dolayı Şafi İsmiyle Şifalar Ver Şafi İsmiyle Şifalar Ver Allah'ım Tüm Hastalara Safi İsmiyle Şifa Ver Allah'ım

Allahım, seni unutturacak hiçbirşey nasip eyleme yarabbim.Allahım gonlume inşirah ver.beni yannis yollara düşürme tüm müslümanları da.

O kadar huzurlu ortama ihtiyacın var ki artık kavgadan gürültüden yoruldum. Allahım, sen bana huzurlu bir ortam dürüst yalansız arkadaşlıklar ve mutluluğu nasip et amin

Rabbim inşallah zor durumda ve umutsuz olan insanlara şifa verir inşallah. Rabbim bizi dünyada ve ahirette mahzun eyleme.

Allah bizlere; Sadece dinlemeyi değil, Dinleyip de öğüt alabilmeyi, Öğüt alıp da yaşamayı nasip etsin inşallah

Senin arkanda RABBİN olsun! Olmazları oldurtan, imkansızı mümkün kılan,bir tövbenle tüm günahlarını örten RABBİN olsun yeter! Sevdiğine gitmenin vakti geldiğinde onlar ne sevdiklerini yanında götürebilir ne de mallarını kefenin cebine koyup götürebilir! Ama sen o gün ALLAH rızası için yaptığın salih amellerini götürürsün ki bundan güzel bir duygu yoktur dünyada! Allah hepimizi sevdiği kullarından eylesin inşAllah!!!(amin)

Sıradaki sohbetler

 • Chat Sohbet OdaLarı Chat Sohbet OdaLarı Son günlerde yine sosyal sohbet odaları yine gözde revaçta olmaya başladı. Her ne kadar sosyal medyanın çok olsa chat sohbet odaları varlığını asla kaybetmedi. En çok evde kalan bayanlarımızın rahatça gelip sohbet ederek vakitlerini geçirip yeni yeni arkadaşlıklar kurabilirler.
 • Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı islami sohbet etmek mircte.org da Çok heyecanlı Online sohbet chat sitesi,arkadaşlık,flört,mobil sohbet,dini sohbet,chat odaları,seviyeli sohbet,canlı arkadaşlık sitesi,ve bu kelimelerin ifade ettiği bütün chat sohbet platformlarını çatısı altında toplayarak Online sohbet chat odaları olarak hizmetinize açılmıştır
 • Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları,ne diyoruz Ol RizeLi Sev GüzeLi,mavi ve yeşilin kucaklaştığı Ayder yaylasi İle meşhur Çay konusunda lider ,Rize Sohbet, Rize Chat, Rize Bedava Sohbet Odaları nda Bir rize Pazarli hemşerinizin sitesine geLip Sohbet etmeye Ne dersiniz, tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin Riza pazarin tuLumu rizenin kemençesi eşLiğinde hizmet vermektedir.
 • Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet İrc mIRC ortamında oldukça zor bir sohbettir kız kıza sohbet. Ama biz mircte.org ailesi olarak bu zoruda başarıp siz bayanlar kızlar için kıza kıza sohbet ortamını hazırladık. Kadın giyim moda örgü ne konuda sohbet etmek istiyorsanız buyrun gelin. Mobilde kız kıza sohbet etmek için mutlaka MiRCte sitemizi ziyaret ediniz. Kız kıza mobil chat odaları ile yeni arkadaşlıklara kapılar açınız.
 • Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Eskişehir Sohbet Odaları Türkiyenin bütün ilinde olduğu gibi Eskişehirde de sizlerleyiz. Yeni arkadaşlıklar için ilk adım chat yani sohbet odalarından geçmektedir. Eskişehir chat ortamı, Eskişehir sohbet, bedava Eskişehir sohbet odaları,sohbet için Eskişehir, üyeliksiz Eskişehir sohbet platformu, ücretsiz Eskişehir sohbet salonu Eskişehir chat olarak sizlerleyiz. En güzel sohbetler bu mekanda.
 • Cepte Muhabbet Cepte Muhabbet Kiminle nasıl sohbet edilir dediğimiz bu zamanlarda aslında sohbet etmek o kadar da zor değil. Önemli olan gerçekten seviyeli ve güvenilir bir sohbet ortamı sitesi yada odası olsun. İşte tam da bu nokta da bizler sizler için devreye giriyoruz.
 • Evde Zencefil Yetiştirmek Evde Zencefil Yetiştirmek Zencefil... Sağlık açısından şifa deposu olarak bildiğimiz bitkilerden birisidir. Mide bağırsak soğuk algınlığında olduğu gibi en çok bayanların en korkulu rüyası olan kilolar içinde kullanılabiliyor. Hem toz hem kök olarak tükettiğimiz zencefili istersek satın almak yerine evde kendimiz de yetiştirebiliriz. Belki biraz biraz sabır isteyecek ama sonuçta kendi yetiştirdiğimiz zencefilleri gönül rahatlığıyla tüketebileceğiz.
 • dini sohbet odaları seviyeli dini sohbet odaları seviyeli Türkiyede ilk islami sohbet siteleri açilir açilmaz seviyeli dini sohbet odaları ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz islami arkadaşlık sitesi, seviyeli islami sohbet odası hizmetinin yanisira,Kelebek,geveze,kanallarimizda İslami değerleri koruyarak kişilerin birbirlerini tanımalarını sağlayan bir arkadaşlık sitesidir. Aynı zamanda oyunlar da oynayabileceğiniz bu site içerisinde keyifli zaman geçirmeniz mümkündür.
 • Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbetler, uyuyanı uyandıracak canlılıkta olmalıdır,Seviyeli Dini sohbet yerleri bulmak artik çok zorLaştı,Dini sohbet edecek kişi rızkını helalinden yemeye ve beraber bulunduğu kişilerin manevi keyfiyetine dikkat etmeli ve bunların tesiri altında olduğunu asla unutmamalıdır
 • Dua Etmek Umuttur Dua Etmek Umuttur Dua et. Derdin de yükünde hafiflesin. Yerlere göklere sığmayan belkide avucunda biriken duana sığar. Seni senden daha iyi bilen Allaha olsun anlatışımız. An gelir biz bizden umudumuzu kessekte Rabbimiz bizden umudunu asla kesmez ve bize bir yol verir çıkışı yok dediğimiz yollar için. Onun in yüreğimizi avucunuza avucumuzdakileri Allahımıza anlatalım.