Dini sohbet radyoları

Etiketler Dini Radyolar - Canlı Radyo Dinle
Chat Dini sohbet radyoları
Kategori dini-sohbet
Bu Sohbet Odaları 1033 Kez ziyaret edilmiştir
Yazar Sohbet

Dini sohbet radyoları Hakkında Detaylar

Dini sohbet radyoları Dini Radyolar - Canlı Radyo Dinle Dini sohbet Radyo frekansları Dini Radyo Frekansları 2024 En çok dinlenen Dini Radyolar Dini Radyo Frekansları Ankara Dini radyolar ilahiler ilahi dinle Radyo Dini Radyo Kanalları Dini radyolar Frekansları İstanbul İlahi Radyo kanalı

 

İslami Yayın Radyoları

İslami yayın radyoları türünde ilahi yaynı olsun canlı yayın yapan internet üzerinden istasyonlar, amaç bakımından insanlarımızın manevi boşluğunu doldurmak adına kurulmuştur. İslam’ın daha doğru anlaşılmasını sağlamak için hizmet eden bu islami radyo kanallarında Kur’an-ı Kerim dinletileri, tecvid dersleri, ilahiler ve dini söyleşiler yer almaktadır.

Dini  sohbet sitelerimizde gece gunduz canlı yayın yapan dini radyo daji dj lerimizin  asıl amacı,Müslümanların yapmakta hükümlü olduğu sorumlulukları daha anlaşılır ve güzel bir dille ortaya sunarak islami sohbet severlere daha iyi hizmet amaçlamaktır. dini sohbet sitemiz üzerinde İslami radyolar kategorisine ait yaklaşık 70 dijital radyo frekansı bulunmaktadır. Diyanet RadyoRadyo FurkanVav RadyoBayram FMKuran Radyo popüler olarak dinlenilen bazı radyo istasyonlarından birkaçını oluşturuyor.

Manevi boşluğunuzu gidermek, dinimizi daha yakından tanımak isteyen dinleyicilerimiz için kurulmuş bu İslami yayın radyoları aradığınızı bulabileceksiniz. Söyleşiler ve dini sohbetlerle birlikte kalbinizi biraz olsun yumuşatabileceksiniz.

Dinin hükmettiği gibi yaşamaya çalışmak, bir Müslüman’ın dini sorumlulukları arasında yerini almaktadır. Sonuçta bir dine mensup olan kişi, ahlaksal olarak gelişimini de dinden almaktadır. Dini sorumluluklarımıza daha yakından bakacak olursak. İnsanlara iyi davranmak, insanların haklarına saldırmamak. Diğer dinlere karşı hoşgörülü davranarak; insanları dinleri, ırkları, mezhepleri ile ayırmamak, namaz ve dua ile yardım dilemek. Yetime yardım eli uzatmak, kul hakkından kaçınmak, Allah’ın yarattığı insan vücuduna zararlı olduğunu bildiğimiz maddelerden ( alkol, sigara vb. ) uzak durmak. Allah’ın yeryüzüne insanlar için indirdiği Kur’an-ı Kerim’e sahip çıkmak sorumluluklarımız arasında yerini alır.

Bir Müslümanın yapmakla hükümlü olduğu sorumlulukları yerine getirirken elbette daha doğru ve dine uygun yapması gerekmektedir. Çünkü dinen yaptığımız sorumlulukların asıl amacı insan sağlığı ve psikolojisini korumak, aile ve toplum düzenine sahip çıkmaktır. Bizim doğru sandığımız bazı şeyler aslında yanlış çıkabilir. İslam’da hurafe dediğimiz şeylere araştırmadan, doğrusu bulunmadan inanılmaya devam edilirse zamanla insanı dinden uzaklaştırmaya ve daha kötüsü şirke kadar götürebilir.

İslami Yayın Radyoları Liste

1    İlahi Radyo Dinle Canlı    
2    Dolunay FM Dinle 108.0 Canlı İSTANBUL   
3    Lalegül FM Dinle 88.4 Canlı İstanbul    
4    Bayram FM Dinle 95.8 Canlı İSTANBUL    
5    Akra FM Dinle 107.6 Canlı   
6    Semerkand Radyo Dinle 101.2 Canlı    
7    Gözyaşı FM Dinle Konya    
8    Dost FM Dinle Ankara    
9    Radyo İslam Dinle    
10    Zemzem FM Dinle 99.6 Canlı İSTANBUL   
11    Yıldız FM Dinle İzmir    
12    Radyo Ses Dinle Ankara 92.7    
13    Moral FM Dinle 105.0 Canlı    
14    Radyo En Dinle Konya    
15    Ribat Fm Dinle Konya    
16    Özel FM Dinle 103.2 Canlı İstanbul   
17    Bizim İller Radyo Denizli    
18    Çağrı FM Diyarbakır    
19    Konya FM Dinle   
20    Şafak Radyo Dinle Kayseri   
21    Uhud FM Dinle    
22    Radyo Hayat Dinle Adana    
23    Arifan Radyo Dinle Ankara    
24    Seyr Fm Dinle 102.2 Canlı   
25    Radyo Feza Dinle 97.4 Canlı İstanbul    
26    Umut FM Dinle Niğde    
27    Davet Radyo Dinle 91.0 Gaziantep    
28    Radyo Mehtap FM Dinle 93.5 Canlı    
29    Nur FM Dinle Diyarbakır    
30    Gebze Gül FM Kocaeli    
31    Yağmur FM Dinle Elazığ   
32    Enderun FM Dinle Kayseri    
33    Cemre FM Mardin    
34    Bizim Radyo Dinle 104.4 Canlı İstanbul    
35    Radyo Güneş Sivas    
36    İhya Radyo Dinle Gaziantep    
37    Rahmet FM Dinle Bursa    
38    Gönül FM Dinle Kahramanmaraş    
39    İsra FM Dinle Konya    
40    Denge FM Dinle Ankara    
41    Radyo Çınar Dinle Bursa    
42    Radyo Huzur Dinle Malatya    
43    Beyzade FM Dinle Hatay    
44    Hedef Radyo Dinle Ankara    
45    Radyo Gençlik Dinle Konya    
46    Furkan Radyo Dinle Kayseri    
47    Radyo Selam Malatya    
48    Barış FM Dinle Adana    
49    Hür FM Sakarya    
50    Vuslat FM Dinle Adana    
51    Radyo Net Isparta    
52    Asya FM Yalova    
53    Serhad FM Dinle Van    
54    Engin FM Kütahya    
55    Gonca FM Dinle Kocaeli    
56    Radyo Mercan Dinle Antalya    
57    Radyo Cennet Dinle Bursa    
58    Radyo Selam Diyarbakır    
59    Gençlik fm Batman    
60    Mega Radyo Şanlıurfa    
61    Anadolu FM Kırıkkale    
62    Radyo Dilara Isparta    
63    Radyo Tulu Dinle Antalya    
64    Tarsus Süper Fm Dinle Mersin    
65    Radyo Nida Dinle Malatya   
66    Radyo Davet Dinle Bursa    
67    Erkam Radyo Dinle 96.8 İstanbul Canlı   
68    Mesaj FM Kocaeli    
69    Nurs FM Dinle Adana 106.6   
70    Karaman Genç FM   
71    Anadolu Radyo Dinle Kocaeli 105.3    
72    Radyo Nida Dinle 107.3 Bursa    
73    Boğaziçi FM Dinle 105.8 İstanbul Canlı    
74    Pal Mina Ankara   
75    Berat FM Dinle İstanbul 87.8   
76    Kervan FM Dinle Gaziantep 93.7    
77    Radyo Selam Dinle Konya 99.8   
78    Radyo Dilara Antalya

Sıradaki sohbetler

 • Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet Kız Kıza MiRCte Sohbet İrc mIRC ortamında oldukça zor bir sohbettir kız kıza sohbet. Ama biz mircte.org ailesi olarak bu zoruda başarıp siz bayanlar kızlar için kıza kıza sohbet ortamını hazırladık. Kadın giyim moda örgü ne konuda sohbet etmek istiyorsanız buyrun gelin. Mobilde kız kıza sohbet etmek için mutlaka MiRCte sitemizi ziyaret ediniz. Kız kıza mobil chat odaları ile yeni arkadaşlıklara kapılar açınız.
 • Chat Sohbet OdaLarı Chat Sohbet OdaLarı Son günlerde yine sosyal sohbet odaları yine gözde revaçta olmaya başladı. Her ne kadar sosyal medyanın çok olsa chat sohbet odaları varlığını asla kaybetmedi. En çok evde kalan bayanlarımızın rahatça gelip sohbet ederek vakitlerini geçirip yeni yeni arkadaşlıklar kurabilirler.
 • Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı Dini sohbet canlı islami sohbet etmek mircte.org da Çok heyecanlı Online sohbet chat sitesi,arkadaşlık,flört,mobil sohbet,dini sohbet,chat odaları,seviyeli sohbet,canlı arkadaşlık sitesi,ve bu kelimelerin ifade ettiği bütün chat sohbet platformlarını çatısı altında toplayarak Online sohbet chat odaları olarak hizmetinize açılmıştır
 • Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları Rize Sohbet Odaları,ne diyoruz Ol RizeLi Sev GüzeLi,mavi ve yeşilin kucaklaştığı Ayder yaylasi İle meşhur Çay konusunda lider ,Rize Sohbet, Rize Chat, Rize Bedava Sohbet Odaları nda Bir rize Pazarli hemşerinizin sitesine geLip Sohbet etmeye Ne dersiniz, tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin Riza pazarin tuLumu rizenin kemençesi eşLiğinde hizmet vermektedir.
 • Cepte Muhabbet Cepte Muhabbet Kiminle nasıl sohbet edilir dediğimiz bu zamanlarda aslında sohbet etmek o kadar da zor değil. Önemli olan gerçekten seviyeli ve güvenilir bir sohbet ortamı sitesi yada odası olsun. İşte tam da bu nokta da bizler sizler için devreye giriyoruz.
 • Evde Zencefil Yetiştirmek Evde Zencefil Yetiştirmek Zencefil... Sağlık açısından şifa deposu olarak bildiğimiz bitkilerden birisidir. Mide bağırsak soğuk algınlığında olduğu gibi en çok bayanların en korkulu rüyası olan kilolar içinde kullanılabiliyor. Hem toz hem kök olarak tükettiğimiz zencefili istersek satın almak yerine evde kendimiz de yetiştirebiliriz. Belki biraz biraz sabır isteyecek ama sonuçta kendi yetiştirdiğimiz zencefilleri gönül rahatlığıyla tüketebileceğiz.
 • İslami sohbet kanalları İslami sohbet kanalları İslami sohbet kanalları İslami sohbet kanalları projemiz olan Yeni açtiğimiz İslami sohbet odaları kanalimizda Dini chat,islami chat İslami sohbet başliği ile başlattığımız sizlere dini sohbet ve seviyeli müslümanlarla sohbet etme şansı tanıyor, tüm islam alemini dini sohbet etmeye davet ediyoruz
 • Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi Cepte Sohbet Keyfi İster yurt dışından ister yurt içinden hiç fark etmeden sizleri de aramıza bekliyoruz. Net in olduğu her yerden ve herşeyden ister cep telefonu ister tablet isterseniz bilgisayar siz nereden nasıl isterseniz aramıza katılabilirsiniz. Sohbet etmek için mobil kullanıcı olsanız bile bizlere ulaşmak zor değil. Sizler için cep telefonuna uyumlu girişleri sizlerin hizmetine sunduk. Gelin mesafeleri aşıp bizbize sohbetler edip günün yorgunluğunu atalım.
 • dini sohbet odaları seviyeli dini sohbet odaları seviyeli Türkiyede ilk islami sohbet siteleri açilir açilmaz seviyeli dini sohbet odaları ile sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz islami arkadaşlık sitesi, seviyeli islami sohbet odası hizmetinin yanisira,Kelebek,geveze,kanallarimizda İslami değerleri koruyarak kişilerin birbirlerini tanımalarını sağlayan bir arkadaşlık sitesidir. Aynı zamanda oyunlar da oynayabileceğiniz bu site içerisinde keyifli zaman geçirmeniz mümkündür.
 • Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbet Yerleri Dini Sohbetler, uyuyanı uyandıracak canlılıkta olmalıdır,Seviyeli Dini sohbet yerleri bulmak artik çok zorLaştı,Dini sohbet edecek kişi rızkını helalinden yemeye ve beraber bulunduğu kişilerin manevi keyfiyetine dikkat etmeli ve bunların tesiri altında olduğunu asla unutmamalıdır